Nami ponúkané stavebnicové zábradlie je vyhotovené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 a je vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Fawo, s.r.o.
Štiavnická cesta 5428
034 01, Ružomberok
tel: 0915834768
napíšte nám
IČO: 36757861
DIČ: 2022353245, IčDPH: 2022353245

Úvod »TYPY HLINÍKOVÝCH ZÁBRADLÍ» Samonosné sklenené zábradlie C50 (orientačná cena)


        

Samonosné sklenené zábradlie C50 (orientačná cena)

skladom

 

Číslo produktu: 600
naša cena bez DPH : 310,30 €
naša cena s DPH (20 %):
372,36 €

Kompletné špecifikácie

Uvádzaná cena je orientačná z dôvodu existencie rôznych variánt a prevedení tohto typu zábradlia. Konečná cena sa upraví vzhľadom na individuálne požiadavky zákazníka. Preto Vás chceme pri objednávke alebo cenovej ponuke poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Cena zábradlia je orientačne počitaná aj so sklom, kôli lepšiemu porovnaniu cien jednotlivých typov zábradlí. Sklo nedodávame kôli tomu že zábradlie je potrebné najprv zmontovat a až potom zamerat sklo (napr. miestnym sklenárom). Ďalším dôvodom prečo nedodávame sklo je jeho problematicka preprava kuriérskymi spoločnosťami.

Spodný nosný profil skla sa pri montáži zostavuje z týchto komponentov:

1.nosný segment o dĺžke 15 cm

2. pozdĺžna krytka - osádza sa na nosný segment

3. čelná krytka

 

 

POSTUP MONTÁŽE:

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDM1MW