Nami ponúkané stavebnicové zábradlie je vyhotovené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 a je vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Fawo, s.r.o.
Štiavnická cesta 5428
034 01, Ružomberok
tel: 0915834768
napíšte nám
IČO: 36757861
DIČ: 2022353245, IčDPH: 2022353245

O HLINÍKOVOM ZÁBRADLÍ
Cenová ponuka
O stavebnicovom hliníkovom zábradlí

Stavebnicové zábradlie je vyrobené z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou vo farbe INOX (antikor-jemný bronz).  Vhodné na schodiská, balkóny, lódžie francúzke okná, terasy, predely stien, schody - domov, bytov, verejných budov, bytoviek, športovísk atď. Je možné používať ho ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Naše hliníkové zábradlie je vzhľadom aj vlastnosťami plne porovnateľné s nerezovým zábradlím až na jeden veľmi dôležitý parameter - jeho cena je neporovnateľne nižšia ako cena nerezových zábradlí.

Ďalšou veľkou výhodou je, že zábradlie je zostavované z komponentov, ktoré sú montované priamo na mieste bez zvárania a dodatočnej povrchovej úpravy. Určite Vás prekvapí veľmi jednoduchá, rýchla a čistá montáž, ktorú zvládne každý trochu šikovný domáci majster. Oproti nerezovému zábradliu je jeho montáž podstatne jednoduchšia z dôvodu že do zábradlia nie je potreba rezať závity,  rezanie profilov je možné pomocou jednoduchého náradia (ručnou pílou na kov, pokosovou pilou, "flexou"...).  Možnosť veľkej variability komponentov zaručuje rôzne prevedenia nielen zábradlí ale aj deliacich stien, držadiel a podobne. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na kontaktnom telefónnom čísle 0915 834 768 alebo na e-maily: zabradlie@zabradlie.eu.

 

sklenené zábradlie

Výhody nami ponúkaných zábradlí:
- Vysoká úžitková hodnota
- Najvýhodnejší pomer cena/kvalita
- Možnosť použitia ako v interiéri, tak aj v exteriéri
- Nenáročná montáž (zvládne ju každý trochu zručný domáci majster)
- Variabilita komponentov (možnosť vytvoriť si zábradlie “na mieru“)
- Rýchla a čistá montáž
- Na výber veľké množstvo výplní (polykarbonát, lepené sklo, kalené sklo...)
- Jednoduchá údržba
- Vymeniteľnosť komponentov za nové

Možnosti použitia stavebnicového hliníkového zábradlia:

- terasy

- balkóny

- lodžie

- schodiská

- francúzke okná

- samostatné madlá kotvené do steny

- zábradlia na múrik

- výplň medzi múriky plotu

- únikové schodiská

- zásteny balkónov

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NjM4NGZl