Nami ponúkané stavebnicové zábradlie je vyhotovené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 a je vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Fawo, s.r.o.
Štiavnická cesta 5428
034 01, Ružomberok
tel: 0915834768
napíšte nám
IČO: 36757861
DIČ: 2022353245, IčDPH: 2022353245

Úvod »TYPY HLINÍKOVÝCH ZÁBRADLÍ» Hliníkové madlo ukotvené na stenu štandardné (orientačná cena)


        

Hliníkové madlo ukotvené na stenu štandardné (orientačná cena)

skladom

 

Číslo produktu: 581
naša cena bez DPH : 12,82 €
naša cena s DPH (20 %):
15,38 €

Kompletné špecifikácie

INFORMATÍVNA PRIEMERNÁ CENA 1 BM ZÁBRADLIA (vypočítaná ako priemer z 5 metrového rovného zábradlia).

zloženie zábradlia: madlo Ø50mm, krytka madla, držiak na stenu štandard

Madlo kotvené na stenu je možné inštalovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri je vhodné na schodiská, chodby a podobne. Madlo je osadené do steny buď hmoždinkami (typ treba zvoliť podľa materiálu z ktorého je stena) alebo na chemickú kotvu. Je dôležité aby materiál do ktorého sa kotví bol schopný prenášať zaťaženie pôsobiace na madlo. Madlo vďaka hliníkovej zliatine s povrchovou úpravou nerez nešpiní ako čistý hliník a zaručuje čistú, bezúdržbovú a bezpečnú prevádzku na dlhé roky.

Ponúkané stavebnicové madlo je vyrobené z hliníkovej zliatiny EN-AW6060 (AlMgSi) s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Cena je orientačná z dôvodu existencie rôznych variánt a prevedení tohto typu madla. Konečná cena sa upraví vzhľadom na individuálne požiadavky zákazníka. Preto Vás chceme pri objednávke poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané madlo nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...).Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Vyššie uvedená priemerná cena 1 bm je vypočítaná ako priemer z 5 metrov hliníkového zábradlia a pozostáva z týchto komponentov:

- (pozícia 1) profil AK-3442 - madlo Ø50x5000 mm - 1 kus

- (pozícia 2) profil AK-5019 - štandardný držiak na stenu - 4 kusy

- (pozícia 3) komponent AK-5009EL - krytka madla(1) - 2 kusy

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NTA2O