Nami ponúkané stavebnicové zábradlie je vyhotovené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 a je vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.


Úvod »KOMPONENTY HLINÍK. ZÁBRADLIA» Hliníkové madlo ukotvené na stenu štandardné (orientačná cena)


        

Hliníkové madlo ukotvené na stenu štandardné (orientačná cena)

skladom

 

Číslo produktu: 581
naša cena bez DPH : 12,82 €
naša cena s DPH (20 %):
15,38 €

INFORMATÍVNA PRIEMERNÁ CENA 1 BM ZÁBRADLIA (vypočítaná ako priemer z 5 metrového rovného zábradlia).

zloženie zábradlia: madlo Ø50mm, krytka madla, držiak na stenu štandard

Madlo kotvené na stenu je možné inštalovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri je vhodné na schodiská, chodby a podobne. Madlo je osadené do steny buď hmoždinkami (typ treba zvoliť podľa materiálu z ktorého je stena) alebo na chemickú kotvu. Je dôležité aby materiál do ktorého sa kotví bol schopný prenášať zaťaženie pôsobiace na madlo. Madlo vďaka hliníkovej zliatine s povrchovou úpravou nerez nešpiní ako čistý hliník a zaručuje čistú, bezúdržbovú a bezpečnú prevádzku na dlhé roky.

Ponúkané stavebnicové madlo je vyrobené z hliníkovej zliatiny EN-AW6060 (AlMgSi) s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Cena je orientačná z dôvodu existencie rôznych variánt a prevedení tohto typu madla. Konečná cena sa upraví vzhľadom na individuálne požiadavky zákazníka. Preto Vás chceme pri objednávke poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané madlo nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...).Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Vyššie uvedená priemerná cena 1 bm je vypočítaná ako priemer z 5 metrov hliníkového zábradlia a pozostáva z týchto komponentov:

- (pozícia 1) profil AK-3442 - madlo Ø50x5000 mm - 1 kus

- (pozícia 2) profil AK-5019 - štandardný držiak na stenu - 4 kusy

- (pozícia 3) komponent AK-5009EL - krytka madla(1) - 2 kusy

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NzRlYzA2