Nami ponúkané stavebnicové zábradlie je vyhotovené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 a je vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Fawo, s.r.o.
Štiavnická cesta 5428
034 01, Ružomberok
tel: 0915834768
napíšte nám
IČO: 36757861
DIČ: 2022353245, IčDPH: 2022353245

Úvod »TYPY HLINÍKOVÝCH ZÁBRADLÍ» Hliníkové zábradlie s čírim sklom - vrchné kotvenie (orientačná cena)


        

Hliníkové zábradlie s čírim sklom - vrchné kotvenie (orientačná cena)

skladom

 

Číslo produktu: 541A
naša cena bez DPH : 142,42 €
naša cena s DPH (20 %):
170,90 €

Kompletné špecifikácie

INFORMATÍVNA PRIEMERNÁ CENA 1 BM ZÁBRADLIA (vypočítaná ako priemer z 5 metrového rovného zábradlia).

Táto suma je orientačne počitaná aj so sklom, kôli lepšiemu porovnaniu cien jednotlivých typov zábradlí. Sklo nedodávame kôli tomu že zábradlie je potrebné najprv zmontovat a až potom zamerat sklo (napr. miestnym sklenárom). Ďalším dôvodom prečo nedodávame sklo je jeho problematicka preprava kuriérskymi spoločnosťami.

zloženie zábradlia: madlo Ø50mm, stĺpik Ø40mm, bezpečnostné lepené sklo 44.1 (dodávku skla nezabezpečujeme), krytka stĺpika, spojka madla a stĺpika, krytka madla, spodná krytka stĺpika, držiaky skla,kotva

Stavebnicové hliníkové zábradlie so sklom, ktoré je možné inštalovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri je vhodné na terasy, balkóny, lodžie, schodiská, francúzke okná. Ako výplň sa používa lepené bezpečnostné sklo zložené z dvoch skiel o hrúbke 4 mm, medzi ktorými je vlepená bezpečnostná fólia. Sklo môze byť priehľadné, mliečne, farebné alebo s rôznymi vzormi.


Kotvenie stĺpikov do podlahy alebo schodnice je u tohto typu zábradlia zvrchu - vždy je ale dôležité aby materiál do ktorého sa kotví bol schopný prenášať zaťaženie pôsobiace na zábradlie. Ponúkané stavebnicové zábradlie je vyrobené z hliníkovej zliatiny EN-AW6060 (AlMgSi) s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Zábradlie vďaka hliníkovej zliatine a povrchovej úprave nerez nešpiní ako čistý hliník a zaručuje čistú, bezúdržbovú a bezpečnú prevádzku na dlhé roky. Spájanie komponentov sa prevádza pomocou skrutiek a lepidla (doporučujeme polyuretanové jednozložkové lepidlo OTTOCOLL P86, ktoré nájdete aj v našom eshope).

Uvádzaná cena je orientačná z dôvodu existencie rôznych variánt a prevedení tohto typu zábradlia. Konečná cena sa upraví vzhľadom na individuálne požiadavky zákazníka. Preto Vás chceme pri objednávke alebo cenovej ponuke poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email

Vyššie uvedená priemerná cena 1 bm je vypočítaná ako priemer z 5 metrov hliníkového zábradlia (o výške 1000mm) a pozostáva z týchto komponentov:

- (pozícia 1) komponent AK-5001 - spoj madla(7) a stĺpika(12) - 5 kusov

- (pozícia 2) komponent AK-5002 - spodná krytka stĺpika(12) - 5 kusov

- (pozícia 3) komponent AK-5003 - kotva osadzovaná do stĺpika(12) a podlahy - 5 kusov

- (pozícia 6) profil AK-5000 - madlo Ø50x5000 mm - 1 kus

- (pozícia 7D) komponent AK-5016 - držiak skla jednostranný - 16 kusov

- (pozícia 8) profil AK-5010 - spodný doraz na sklo do držiaka skla (7) - 8 kusov

- (pozícia 11) komponent AK-5009 - krytka madla(6) - 2 kusy

- (pozícia 12) profil AK-5005 - stĺpik Ø40x950 mm - 5 kusov

- (pozícia 13) profil AK-5004 - krytka stĺpika dĺžka 950 mm - 10 kusov

- sklená výplň - bezpečnostné sklo 44.1 číre (cena so sklom je uvádzaná len pre lepšie porovnanie medzi ostatnými typmi zábradlí ) - sklo nedodávame.

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTU3ODg3NT