KONTAKTY

FAWO, s.r.o.
Štiavnická cesta 5428
034 01 Ružomberok
tel: 0915 834 768
napíšte nám
zabradlie@zabradlie.eu

Ponúkané stavebnicové zábradlie je vyrobené zo špičkovej hliníkovej zliatiny EN AW-6060 vyrobené popredným európskym výrobcom hliníkových profilov a komponentov. Vďaka tomu je zábradlie pevné, nedeformuje sa a jeho povrchová vrstva spĺňa požiadavky na bezúdržbovosť na dlhé roky. Kvalitu prevedenia nášho zábradlia potvrdzuje veľké množstvo spokojných zákazníkov v Čechách a na Slovensku. Stavebnicové hliníkové zábradlie sa zostavuje z jednotlivých komponentov a profilov (madlo, stĺpik, priečka...). Všetky profily sú vyrábané o maximálnej dĺžke 5,8 metra a je možné ich bezplatne nakrátiť na Vami požadované rozmery (tieto rozmery je potrebné pri objednávke uviesť do poznámky). Ak si neviete poradiť so zostavovaním komponentov zábradlia sami radi Vám v tomto pomôžeme. V tomto prípade Vás chceme poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu, alebo zavolajte na tel. 0915 834 768 pre bližšie informácie. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.


Úvod »HLINÍKOVÉ ZÁBRADLIE» Hliníkové zábradlie vodorovné bez priečiek - vrchné kotvenie (orientačná cena)


        

Hliníkové zábradlie vodorovné bez priečiek - vrchné kotvenie (orientačná cena)

Údaje na nacenenie prosím zaslať na zabradlie@zabradlie.eu

skladom

 

Číslo produktu: 501A
naša cena bez DPH : 37,35 €
naša cena s DPH (20 %):
44,82 €

INFORMATÍVNA PRIEMERNÁ CENA 1 BM ZÁBRADLIA (vypočítaná ako priemer z 5 metrového rovného zábradlia).

zloženie zábradlia: madlo Ø50mm, stĺpik Ø40mm, krytka stĺpika, spojka madla a stĺpika, krytka madla, spodná krytka stĺpika, kotva

Stavebnicové hliníkové zábradlie s vodorovnými priečkami, ktoré je možné inštalovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri je vhodné na terasy, balkóny, lodžie, schodiská, francúzke okná, atď. Priečky ktoré sú umiestnené rovnobežne pod madlom dávajú zábradliu veľmi elegantný vzhľad, ktorý je medzi našimi zákazníkmi najviac vyhladávaný. 
Kotvenie stĺpikov do podlahy alebo schodnice je u tohto typu zábradlia zvrchu - vždy je ale dôležité aby materiál do ktorého sa kotví bol schopný prenášať zaťaženie pôsobiace na zábradlie. Ponúkané stavebnicové zábradlie je vyrobené z hliníkovej zliatiny EN-AW6063 (AlMg0,7Si) s povrchovou úpravou INOX (antikor-jemný bronz). Zábradlie vďaka hliníkovej zliatine a povrchovej úprave nerez nešpiní ako čistý hliník a zaručuje čistú bezúdržbovú a bezpečnú prevádzku na dlhé roky. Spájanie komponentov sa prevádza pomocou skrutiek a lepidla (doporučujeme polyuretanové jednozložkové lepidlo OTTOCOLL P86, ktoré nájdete aj v našom eshope).

Uvádzaná cena je orientačná z dôvodu existencie rôznych variánt a prevedení tohto typu zábradlia. Konečná cena sa upraví vzhľadom na individuálne požiadavky zákazníka. Preto Vás chceme pri objednávke alebo cenovej ponuke poprosiť o bližšiu špecifikáciu miesta kde sa bude dané zábradlie nachádzať (fotografie, rozmery, nákresy, stručný opis...). Tieto údaje nám môžete poslať na email: zabradlie@zabradlie.eu. My následne v čo najkratšom čase vypracujeme cenovú ponuku, ktorú Vám pošleme späť na Váš email.

Vyššie uvedená priemerná cena 1 bm je vypočítaná ako priemer z 5 metrov hliníkového zábradlia (o výške 1000mm) a pozostáva z týchto komponentov:

- (pozícia 1) profil AK-3442 - madlo Ø50x5000 mm - 1 kus

- (pozícia 2) profil AK-2646 - stĺpik Ø40x950 mm - 5 kusy

- (pozícia 3) profil AK-5004 - krytka stĺpika dĺžka 950 mm - 10 kusov

- (pozícia 5) komponent AK-5001 - spoj madla(1) a stĺpika(2) - 5 kusov

- (pozícia 6) komponent AK-5009 - krytka madla(1) - 2 kusy

- (pozícia 13) komponent AK-5002 - spodná krytka stĺpika(2) - 5 kusov

- (pozícia 14) komponent AK-5003 - kotva osadzovaná do stĺpika(2) a podlahy - 5 kusov

 

YWM2N